10 врхунских алата за повратне информације о дизајну

Аутор: Peter Berry
Датум Стварања: 19 Јули 2021
Ажурирати Датум: 13 Може 2024
Anonim
40 полезных автотоваров с Aliexpress, которые упростят жизнь любому автовладельцу #6
Видео: 40 полезных автотоваров с Aliexpress, которые упростят жизнь любому автовладельцу #6

Садржај

Веб дизајн је с годинама постао интерактивнији и слојевитији. Сада је доступно мноштво моћних алата за веб дизајн, али програмерима и дизајнерима за веб такође требају бољи алати за сарадњу за њихове тимове како би пратили ток посла. Прави алати за преглед и повратне информације могу осигурати да сваки члан тима и заинтересована страна могу остати у току.

Ови нови алати нуде функције попут могућности додавања напомена о проблемима и остављања коментара у реалном времену на активним пројектима или макетама. Ово значајно смањује процес повратних информација у поређењу са дугим нитима порука или е-порукама. Поседовање једног централног канала за све потребе за прегледом и повратним информацијама помаже тимовима да остану на истој страници. Елиминише потребу за пребацивањем између различитих апликација ради сарадње са члановима тима. Погледајмо неке од најбољих опција на тржишту.

01. зипБоард


зипБоард је визуелни програм за праћење грешака који се може користити као алат за преглед и повратне информације за тимове свих величина. Омогућава тимовима да додају напомене на активним веб страницама уношењем УРЛ-а њихове веб странице или на лажне дизајне постављањем властитих слика. Ради на већини главних прегледача као проширење прегледача. зипБоард омогућава корисницима да додијеле чланове тима као посматраче задатку, што значи да ће добити аутоматска ажурирања о напретку проблема, чак и ако им проблем није додијељен. Такође омогућава рецензентима да прегледају дизајне у различитим резолуцијама екрана како би осигурали одговарајући дизајн за пројекат.

зипБоард има централни менаџер задатака од којег тимови могу филтрирати грешке и проблеме на основу примаоца, приоритета, резолуције екрана или рецензента. Такође омогућава сарадницима да се међусобно дописују из апликације или комуницирају путем централног менаџера пројекта. Један пројекат је увек бесплатан на зипБоарду и без обзира који план одаберете, нема ограничења на број сарадника.


02. Приметно

Дииго је алатка која омогућава корисницима да истакну било који део веб странице и додају лепљиве напомене на одређене делове странице или на целу страницу. Може се користити као алат за обележавање на друштвеним мрежама, као и за означавање и дељење веб страница. Интернет обележивачи се могу чувати у мрежном директоријуму којем корисници могу приступити са било ког места, путем свог Дииго налога.

Интернет директоријум који нуди Дииго може бити структуриран као истраживачка база за кустос веб страница и мрежних ресурса. Као део Премиум плана, корисници могу да архивирају напомене на веб страницама и заувек их чувају, чак и ако изворни извор више није активан. Корисници такође могу делити куриране и обележене веб странице са другим сарадницима појединачно или као група.

Дииго нуди бесплатну претплату са огласима и ограничењима броја напомена. Алтернативно, стандардни план почиње са 40 УСД годишње.


04. ЈИРА Цаптуре

ЈИРА је популаран алат за управљање пројектима за сарадњу између већих тимова. Хватање је проширење које нуди ЈИРА за визуелне повратне информације и тестирање. Предуслов је, наравно, да тимови већ имају поставку ЈИРА-е, која је прилично обимна. Али за тимове који не желе да се преселе изван окружења ЈИРА-е, Цаптуре је одлична опција за преглед и повратне информације.

Помоћу Цаптуре, чланови тима могу да ухвате било који екран у свом прегледачу и додају му напомене; поставити приоритет за издање и додати коментаре на њега; додајте снимке екрана као задатке пројектима у оквиру ЈИРА-е; и пружају контекстуалне повратне информације током сесија тестирања и брже сарађују у ЈИРА-и.

Главна предност коришћења Цаптуре је у томе што корисници такође могу да комбинују његове предности са другим Атлассиан понудама, као што су ЈИРА Сервице Деск, Цоре, ХипЦхат и БитБуцкет. Али за мање тимове који већ нису на ЈИРА-и, ово решење можда не одговара најбоље. Цене за ЈИРА софтвер почињу од 10 УСД месечно за до 10 корисника.

05. ТрацкДуцк

Део породице ИнВисион, ТрацкДуцк је алатка за визуелне повратне информације и праћење грешака. Ради као додатак прегледача у прегледачима Цхроме и Сафари или се може додати веб локацији путем исечка кода како би ТрацкДуцк омогућио да изворно пружа могућности прегледа и повратних информација. Чланови тима могу се додати пројектима у три различите улоге са различитим нивоима дозволе: извештач, сарадник или администратор.

ТрацкДуцк се интегрише са многим другим алатима за управљање пројектима, укључујући ЈИРА, Трелло, ГитХуб, Асана и Слацк. Такође аутоматски снима техничке детаље као што су верзија прегледача и оперативни систем.

Основни план за два пројекта на ТрацкДуцк-у почиње са 9 долара месечно.

06. БугХерд

БугХерд нуди читав низ функција за преглед и повратне информације у окружењу у облику канбан плоче. Чланови тима могу да додају проблеме као задатке на четири листе на својој контролној табли: Заостатак, Обавезе, Доинг и Готово. Ова контролна табла је распоређена попут канбан табле, где се картице са сваке листе могу померати када се статус тог задатка промени. БугХерд се може користити као проширење прегледача, али препоручени метод је уграђивање исечка кода у вашу веб локацију.

Свака напомена у БугХерд има приложен снимак екрана када се дода као задатак. Сарадницима се може дати пуни приступ као члановима тима или гостујући приступ екранима за преглед. БугХерд такође бележи информације о прегледачу и окружењу и обавештава на који је селектор у ХТМЛ коду означено. За већу функционалност могу се интегрисати и друге апликације, укључујући ПивоталТрацкер, Басецамп, Запиер, Редмине и ЈИРА. Планови за БугХерд почињу од 29 долара месечно.

07. Маркер

Маркер је једноставан алат за снимање екрана доступан за Гоогле Цхроме. Фокусира се на то да што пре пређете проблеме са својим тимом путем изабраног алата за сарадњу. Алати који се могу интегрисати у Маркер-ове поставке укључују Трелло, ГитХуб, ЈИРА, Слацк и е-пошту.

За сваки алат корисници могу одабрати одређене детаље, попут одређене ЈИРА плоче, Слацк канала или ГитХуб / БитБуцкет спремишта. Све напомене додате у прегледачу Цхроме претвориће се у задатке и директно послати као проблем у изабрани алат корисника, заједно са снимком екрана.

Када бележи информације о корисничком прегледачу, Маркер иде корак даље, такође бележећи ниво зума, однос пиксела и корисничког агента. Ове информације се извештавају као део повратне информације приказане у алату за управљање пројектима. Интеграције су поредане за више алата попут Асане и ВордПресс-а.

Бесплатни план за једног корисника укључује приступ само Слацк-у, док за приступ свим интеграцијама планови почињу од 19,99 УСД месечно за до пет корисника.

08. ПагеПроофер

ДонеДоне је програм за праћење проблема чији је циљ да поједностави ток рада прегледа међу тимовима. Функционише као централно чвориште за потребе тимова за веб развој у сарадњи. Повратне информације се могу додати унутар апликације на веб страницама и дизајном или се могу послати на централну контролну таблу е-поштом. Ово је посебно корисно у случајевима када купци желе да пошаљу повратне информације директно тимовима. Тимови могу директно одговорити купцу и дописивати се поштом.

Корисник може подесити алат тако да се синхронизује са урезивањима на Гиту и разним издањима. Ово помаже у стварању обрасца задржавања за проблеме који ће се решавати у будућим издањима и стога не би требало да буду означени за преглед у тренутном току рада тестера.

Кад год се проблем поправи и означи као спреман за следеће издање, тестери ће аутоматски бити обавештени о новој серији издања и када је решен тај одређени проблем. Почетни план ДонеДоне-а кошта 39 УСД месечно и погодан је за мање тимове. Већи тимови могу се претплатити на Про, Мак или Премиум план.

10. Усерснап

Усерснап нуди пуно истих функција као и други алати са ове листе, као што су постављање приоритета за проблеме, прикупљање прегледача и информација о ОС-у и нуђење различитих дозвола за рецензенте за контролу приступа. Једна ствар која издваја Усерснап је велики број интеграција доступних за разне алате у различитим доменима веб развоја.

Усерснап се интегрише са алатима за управљање пројектима као што су Басецамп, ЈИРА, Трелло, Асана и Канбанизе; са другим апликацијама за праћење проблема као што су ФогБугз, ГитЛаб и БитБуцкет; са апликацијама за корисничку подршку као што су Зендеск, Интерцом и ЈИРА Сервице Деск; и са ЦМС-овима као што су ВордПресс, Друпал, Јоомла и Магенто.

Осим што ради као проширење прегледача, уграђивање исечка ЈаваСцрипт кода омогућава Усерснапу да снима грешке на страни клијента и шаље извештаје директно програмерима. Цене Усерснап-а су на вишој страни, с основним стартуп планом по цени од 69 УСД месечно за до 10 корисника и три пројекта.

Нове Публикације
Како приказати лозинку сачувану у Сафари привеску на иПхоне-у или Мац-у
Откријте

Како приказати лозинку сачувану у Сафари привеску на иПхоне-у или Мац-у

Чест је фактор међу нама као човеку и грешимо, а већина не боли, али мало их заиста чини. Ако читате овај чланак, то значи да сте некако заборавили лозинку за неку веб страницу и сада је желите опозва...
4 најбоља начина за помоћ при покретању система у безбедном режиму Виндовс 10
Откријте

4 најбоља начина за помоћ при покретању система у безбедном режиму Виндовс 10

„Безбедни режим“ је изванредан начин који је Мицрософт дизајнирао да помогне корисницима у решавању различитих проблема са Виндовсом, посебно када имају проблема са нормалном пријавом. Када систем пок...
Најбољи начини распаковања датотеке у Линуку
Откријте

Најбољи начини распаковања датотеке у Линуку

Управо сам преузео .зип датотеку са интернета, желим да је распакујем у Линуку, на које различите начине то могу да урадим? ЗИП датотека је један од најчешће коришћених формата архивских датотека који...